Ірпінці просять підтримати створення екологічної поліції
Про це повідомляє на своїй сторінці Людмила Першин та просить підтримати відповідну петицію, яка набрала уже 607 голосів із 2500 потрібних.
Друзі, підтримайте, будь ласка, петицію про створення – ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІЦІЇ.
Три причини, чому нам потрібна екополіція:
🔼тотальна неефективність системи екологічного контролю;
🔼розпорошеність контрольних функцій між різними державними органами;
🔼відсутність попередження правопорушень у сфері охорони довкілля.
Маєте сумніви у тому, що екополіція потрібна?
Згадайте нещодавні пожежі у Чорнобилі чи на Житомирщині. Щоб ліквідувати їх, витрачено десятки мільйонів гривень.
Оперативне викриття порушників дозволило б уникнути таких наслідків.
Підтримайте петицію https://petition.president.gov.ua/petition/94470, якщо хочете жити у екологічно чистому середовищі.
Окремо дякую за поширення інформації про збір підписів!
– пише Людмила.








Всього комментарів: 0