Ірпінська школа №2 переходить на змішану форму навчання
З наступного понеділка, 16 листопада, ірпінська школа №2 переходить на змішану форму навчання. Про це повідомила директор школи Ірина Белова.
“У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації, з понеділка, 16 листопада 2020 року, школа працюватиме у режимі змішаного навчання з використанням дистанційних технологій. Модель змішаного навчання є найбільш сприятливою для ситуації, яка склалась, адже працюючи дистанційно ми можемо розірвати ланцюг захворюваності і дотриматись 14-денного карантину, рекомендованого МОЗ. Навчання у дистанційному форматі відбуватиметься почергово для класів основної та старшої школи. Учні 1-4 класів, а також випускні 11-ті класи будуть навчатися в школі. На період з 16.11 по 29.11 на навчання в дистанційному форматі переходять учні 5-7-х класів. Учні початкової школи, а також 8-11-х класів продовжують навчатися очно. На період з 30.11 по 14.12 у форматі дистанційного навчання працюватимуть учні 8-10-х класів, а 5-7-мі класи повертаються до очного навчання в школі”, – йдеться у повідомленні.








Всього комментарів: 0