Ірпінську школу № 17 обладнають сонячними батареями
Ірпінську школу № 17 обладнають сонячними батареями, пише «The Village».
«Загалом хочуть обладнати такими станціями 100 шкіл і 50 лікарень. Почнуть із навчальних закладів. «Енергетична незалежність цивільного будинку, лікарні та школи у воєнний час абсолютно точно могла врятувати життя. Провести операцію, зарядити телефон – дізнатися про «зелений коридор», зателефонувати рідним, приготувати їжу», – пояснює ініціаторка проєкту. Першу сонячну станцію мають встановити в школі №17 в Ірпені. Під час бойових дій під Києвом навчальний заклад був пошкоджений артилерією. За словами директора Івана Пташника, було пʼять «прильотів» у саму школу та ще приблизно 30 на територію. Один із боєприпасів наскрізь пробив капітальну стіну, був зруйнований фасад і дах, понівечений один із класів», – йдеться у повідомленні.
Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у Telegram-каналі.








Всього комментарів: 0