Мешканці Синергії просять відкрити на районі цілодобову аптеку
Мешканці ірпінського району Синергія створили петицію у якій просять відкрити на районі цілодобову аптеку.
За їхніми словами, на районі проживає понад 20 тисяч мешканців, а цілодобової аптеки немає. «Прошу звернути увагу місцевої влади на відсутність таких важливих об’єктів соціального забезпечення населення, як цілодобові аптеки в районі з населенням понад 20 тисяч мешканців (за офіційними даними). Вважаю питання максимально актуальним, особливо враховуючи епідеміологічну ситуацію в місті, та у країні в цілому. Закликаю до якомога швидшого вирішення цього питання та потребую підтримки громади», – йдеться у тексті петиції.
Станом на сьогодні петиція зібрала 64 підписи з 300 потрібних, до кінця збору залишилося 43 дні.








Всього комментарів: 0