Музикант із Дніпра написав пісню-звернення до окупантів та тих, хто мовчить про війну (відео)
31-річний Андрій Яленко із Дніпра написав пісню-звернення до окупантів і тих, хто в росії мовчить про війну – відео.
За словами музиканта, цю пісню-звернення він почав писати за кілька днів до початку війни:
«Як писав цю пісню, то вже наче відчував, зо війна почнеться. Сподіваюсь, що моя творчість зможе відкрити очі окупантам і тим, хто до цього часу мовчить про це».
Андрій Яленко є засновником проекту Yangely. Народився і мешкає у Дніпрі. На 8 березня у місцевому штабі волонтерів музикант вітав піснями жінок із їхнім святом.
Джерело: oukr.info








Всього комментарів: 0