Минулої доби в Ірпінській МТГ виявили 55 ковід-хворих, з них 8 дітей
20 січня 2022 року в Ірпінській МТГ підтвердили 55 випадків захворювань на коронавірусну хворобу COVID-19, з них 8 дітей. Про це повідомили у пресслужбі Київської обласної державної адміністрації.
За даними відомства, за минулу добу в Бучанському районі захворіло 135 осіб, у т.ч. 13 дітей
Зокрема, ситуація така: Бучанська ОТГ – 7, з них 1 дитина (м. Буча), Бородянська ОТГ – 3, з них 1 дитина (смт. Бородянка), Пісківська ОТГ – 7 (смт. Пісківка), м. Ірпінь – 54 (з них 8 дітей), с. Забуччя – 1, Гостомельська ОТГ – 2 (смт. Гостомель), Коцюбинська МТГ – 14 (смт. Коцюбинське), Білогородська ОТГ – 2 (с. Білогородка – 1, с. Святопетрівське – 1), Вишнева ОТГ – 19 (м. Вишневе – 12, с. Крюківщина – 7), Борщагівська ОТГ– 15, з них 2 дітей (с. Петропавлівська Борщагівка – 5, с. Софіївська Борщагівка – 9 (з них 2 дітей), с. Чайки – 1), Дмитрівська ОТГ – 5, з них 1 дитина (с. Горбовичі – 1, с. Дмитрівка – 1 (дитина), с. Шпитьки – 3), Макарівська ОТГ – 6 (смт. Макарів – 4, с. Гавронщина – 1, с. Колонщина – 1).
Як зазначається, загалом у Київській області захворіло 672 осіб, серед них 69 дітей, 23 хворих госпіталізовані. Решта знаходяться на амбулаторному лікуванні вдома.
За минулу добу одужали 310 осіб. У Бучанському районі одужало 59 осіб, з них 3 дітей.
За добу надійшло 2 повідомлення про летальні випадки у хворих з підтвердженим COVID-19.








Всього комментарів: 0