Минулої доби в Ірпінській МТГ виявили 7 ковід-хворих
13 січня 2022 року в Ірпінській МТГ підтвердили 7 випадків захворювань на коронавірусну хворобу COVID-19. Про це повідомили у пресслужбі Київської обласної державної адміністрації.
За даними відомства, за минулу добу в Бучанському районі захворіло 90 осіб, у т.ч. 5 дітей
Зокрема, ситуація така: Бородянська ОТГ – 4 ( смт. Бородянка – 2, с. Загальці – 2), Бучанська ОТГ – 10 (м. Буча – 5, смт. Бабинці – 5), Гостомельська МТГ – 11 (смт. Гостомель – 9 , с. Озерна – 2), Білогородська ОТГ – 7, з них 1 дитина (с. Святопетрівське – 3, с. Білогородка – 1, с. Гореничі – 1 (дитина), с. Шевченкове – 1 , с. Стоянка – 1), Вишнева ОТГ – 12, з них 1 дитина (м. Вишневе – 9 (з них 1 дитина), с. Крюківщина – 3), Борщагівська ОТГ– 23, з них 1 дитина (с. Петропавлівська Борщагівка – 11 ( з них 1 дитина), с. Софіївська Борщагівка – 11, с. Чайки – 1), Дмитрівська ОТГ – 5, з них 1 дитина (с. Петрушки – 1 , с. Дмитрівка – 3 (з них 1 дитина), с. Шпитьки – 1), Макарівська ОТГ – 3, з них 1 дитина (смт. Макарів – 2, с. Королівка – 1 ( дитина)), Немішаєвська ОТГ – 5 (смт. Немішаєве – 2, смт. Клавдієве – 2, с. Микуличі – 1), Пісківська ОТГ – 2 ( смт. Пісківка).
Як зазначається, загалом у Київській області захворіло 394 осіб, серед них 23 дітей, 48 хворих госпіталізовані. Решта знаходяться на амбулаторному лікуванні вдома. За добу одужали 504 особи. У Бучанському районі одужало 202 осіб, з них 10 дітей.
За добу надійшло 15 повідомлень про летальні випадки у хворих з підтвердженим COVID-19.








Всього комментарів: 0