Минулої доби в Ірпінській МТГ виявили 8 ковід-хворих
7 січня 2022 року в Ірпінській МТГ підтвердили 8 випадків захворювань на коронавірусну хворобу COVID-19. Про це повідомили у пресслужбі Київської обласної державної адміністрації.
За даними відомства, за минулу добу в Бучанському районі захворіло 35 осіб, у т.ч. 3 дітей
Зокрема, ситуація така: Бучанська ОТГ – 1 (с. Мироцьке), м. Ірпінь – 6, с. Забуччя – 1, с. Михайлівка Рубежівка – 1), Гостомельська ОТГ – 1 (с. Горенка), Білогородська ОТГ – 3, з них 1 дитина (с. Білогородка – 1, с. Святопетрівське – 2 (з них 1 дитина), Вишнева ОТГ – 8, з них 1 дитина (м. Вишневе – 5, с. Крюківщина – 3 (з них 1 дитина)), Борщагівська ОТГ– 11 (с. Петропавлівська Борщагівка – 1, с. Софіївська Борщагівка – 9, с. Чайки – 1), Дмитрівська ОТГ – 3, з них 1 дитина (с. Бузова – 1 (дитина), с. Петрушки – 1, с. Шпитьки – 1),
Як зазначається, загалом у Київській області захворіло 143 людини, серед них 9 дітей, 18 хворих госпіталізовані, 125 особа перебувають вдома на амбулаторному лікуванні. За минулу добу одужало 115 осіб, у тому числі 20 дітей. У Бучанському районі одужало 35 осіб, з них 3 дітей.
За добу надійшло 4 повідомлень про летальні випадки у хворих з підтвердженим COVID-19.








Всього комментарів: 0