На Київщині створять понад 4 тисячі навчальних місць
На Київщині потягом 2022 року створять понад 4 тисячі навчальних місць. Про це повідомили у пресслужбі Київської облдержадміністрація.
Як стало відомо, буде створено 4387 нових учбових місць – 3687 у школах та 700 у дитячих садках – в рамках «Велике будівництво».
«Крім того, завдяки будівництву та реконструкції 5 шкіл та 5 садочків, в них буде створено 528 нових робочих місць», – йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, у Гостомелі планують добудувати до школи №13 новий корпус.








Всього комментарів: 0