17:01/Irpin
На Приірпінні продовжують збирати металеві банки для окопних свічок військовим
Monday, 05 September 2022 | 15:00
На Приірпінні продовжують збирати металеві банки для окопних свічок військовим. Про це повідомила Анна Волкова.
«Терміново! Буча,Ірпінь,Ворзель,Гостомель. У кого є такі баночки?(з під рибної консерви, паштету і т д…)Є потреба нашим хлопцям – 350 бліндажних (окопних) свічок на «0»!!!! Мені під силу їх зробити за 4- 5днів. Ночі холодні, така свічка горить 1’5-2-6годин.(все залежить від її розміру) Для хлопців це класна штука. Підігріти їжу,закип’ятити воду на чай та каву, підсушити речі і т д… А іще віск чи парафін ( можна недогорівші свічки!!!) 1кг воску чи парафіну – це 8 свічок для захисників. Це зоооовсім мало.. … Йде осінь, зима. Холодно та дощі з снігом. Свічки дуууууууже потрібна річ», – написала вона.
Раніше ми писали, що у Податковому плетуть сітки для ЗСУ, запрошують усіх бажаючих.
Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у Telegram-каналі.








Всього комментарів: 0