«Найсильніший пожежний-рятувальник»: команда Київської області прийняла участь у змаганнях (фото, відео)
Команда Київської області прийняла участь у змаганнях «Найсильніший пожежний-рятувальник». Про це повідомляють у пресслужбі ДСНС Київщини (відео).
«Програма заходу видалася дуже насиченою і на учасників чекали непрості випробування. Згідно із регламентом, забіги провели у індивідуальному форматі, тандемі та командній естафеті. Учасники доклали чимало зусиль аби пройти непрості випробування, які потребують не лише фізичної витривалості, але й спритності та вміння працювати у команді. Втомлені, але щасливі вогнеборці показали відмінні результати», – йдеться у повідомленні.








Всього комментарів: 0