fbpx
Irpin, Education, Ukraine

Навчальний рік у школах завершиться дистанційно — МОН

Tuesday, 05 May 2020 | 12:44

Навчальний рік у школах по всій країні завершиться дистанційно.

Про це повідомила пресслужба Міністерства освіти та науки.

Календар навчання виглядатиме так:

  • до 31 травня триватимуть заняття;
  • до 15 червня школи завершують оформлення свідоцтв про здобуття базової середньої освіти, свідоцтв досягнень та табелів:
  • упродовж червня школи на педагогічних радах розглядають питання про переведення учнів до наступного класу;
  • до 1 липня навчальний рік має бути завершений.

Також зазначено, що випускники 11-х класів отримають документ про здобуття освіти після завершення ЗНО. Державна підсумкова атестація для учнів 4-х та 9-х класів цьогоріч скасована.

Якщо учні 1-8 та 10-го класів не планують навчатися в іншому закладі освіти, школи надсилатимуть копії документів учням електронною поштою, а оригінали документів видадуть вже у вересні.

Також МОН рекомендує цьогоріч утриматися від проведення масових заходів, зокрема останніх дзвоників та випускних вечорів, аби запобігти поширенню коронавірусної хвороби COVID-19.

Wednesday, 02 March 2022
14:23

Вибухівка в іграшках та сумках: що робити, якщо знайшли підозрілий предмет?

Під час війни диверсанти використовують звичні предмети для того, щоб сховати боєприпаси або вибухівку в людних місцях. Центр громадського ...

Tuesday, 05 December 2023
9:01

В Ірпені відкриється резиденція Святого Миколая: де, коли?

У середу, 6 грудня, у приміщенні Ірпінської міської публічної бібліотеки імені Максима Рильського відбудеться відкриття Резиденції Святого ...

Wednesday, 22 November 2023
11:30

В Ірпені продовжуються роботи по відбудові житлового будинку за адресою вул. Шевченка 4, який був пошкоджений внаслідок збройної агресії рф

В Ірпені продовжуються роботи по відбудові житлового будинку за адресою вул. Шевченка 4, який був пошкоджений внаслідок збройної агресії рф. ...

Saturday, 23 January 2021
13:04

Ірпінських школярів возитиме окремий маршрут з “Сінергії”до школи №17

Про  це повідомляє мер міста  Олександр Маркушин  на  своїй офіційній сторінці: "Маю хорошу новину для мешканців мікрорайону «Синергія». Вже ...