NK заспівала для волонтерів в Ірпені
Настя Каменських заспівала для волонтерів «Добробату» в Ірпені. Про це повідомив Ірпінський міський голова Олександр Маркушин у Telegram.
«Сьогодні в Ірпені співала прекрасна NK (Настя Каменських). Приїхала вона до волонтерів «Добробату» – поспілкуватися, підтримати, подякувати. Я у свою чергу теж не втомоююся дякувати цьому невтомному батальйону наших рятівників, які щодня допомагають нашому місту. Щира вдячність від імені всієї громади», – зазначив очільник міста.
Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у Telegram-каналі.








Всього комментарів: 0