Олександр Маркушин подякував усім, хто боронить Ірпінь, а також Зеленському та Порошенку
Ірпінський міський голова Олександр Маркушин записав чергове відеозвернення, у якому подякував усім, хто допомагає боронити Україну, а також окремо президенту України Володимиру Зеленському та екс президенту Петру Порошенку.
«Мільйони українців сьогодні об’єднані як ніколи, щоб разом спільно єдиною потужною силою протистояти ворогові. Я щиро вдячний всім, хто боронить наш Ірпінь – свій рідний двір, свою вулицю, своїх рідних, близьких і сусідів! За нами – перемога!» – підкреслив він.








Всього комментарів: 0