Олександр Маркушин закликає ірпінчан зустріти Новий рік біля головної ялинки міста
Ірпінський міський голова Олександр Маркушин закликає жителів Ірпеня та гостей міста зустріти Новий рік біля головної ялинки міста. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.
«Усіх, хто не любить довгих посиденьок за святковим столом, запрошую зустріти Новий рік на центральній площі Ірпеня», – зазначив очільник міста.
Як стало відомо, розважальна програма почнеться із боєм курантів: з 00:00-02:00 – новорічно розважальна програма «А на порозі Новий Рік». Новорічний феєрверк заплановано на 01:00.
Як зазначається продовження святкування відбудеться ввечері:
17:00 – 18:00 – дитяча анімаційна програма
18:00 – 20:00 – для вас виступатиме улюбленець ірпінської публіки – гурт «Сharlie band»








Всього комментарів: 0