fbpx
News, Slider

Олексій Кулеба: блекаут на Київщині може тривати до 23 грудня

Tuesday, 20 December 2022 | 10:00

Блекаут на Київщині може тривати до 23 грудня. Про це Українським Новинам повідомив голова Київської обласної військово-цивільної адміністрації Олексій Кулеба.

«Йдуть відновлюванні роботи. Потрібно ще 2-3 доби для того щоб змінити ситуацію», – повідомив голова ОДА.

Він додав, що ситуація з електрикою в регіону складна через наслідки обстрілів, які відбулись 19 грудня вночі.

Разом з тим, він запевнив, що сьогодні уже почнуть давати світло у домівки.

«Електроенергію будуть давати вже сьогодні», – наголосив Кулеба.

Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у  Telegram-каналі.

Friday, 24 April 2020
22:56

Кабмін розробив 5 етапів виходу з карантину

План виходу з карантину складається з 5 етапів. За умов сприятливої епідемічної ситуації його реалізація може розпочатися 11 травня. ...

Wednesday, 23 December 2020
10:37

Відкриття McDonald’s у Бучі

Сьогодні, 23-го грудня, 0 10:00 відкриття McDonald’s у місті Буча за адресою вул. Нове шосе, 10 Б.

Wednesday, 07 February 2024
11:38

КП «Ірпіньводоканал» запрошує на роботу

КП «Ірпіньводоканал» запрошує на роботу. Про це повідомили у пресслужбі Ірпінської міської ради. Наразі в підприємстві вакантна посада ...

Wednesday, 10 August 2022
13:00

У Бучанському районі рятувальники дістали з озера тіло хлопця

У с. Петрушки Бучанського району рятувальники дістали з «Чорного озера» тіло 24-річного хлопця. Про це повідомили у пресслужбі Головного ...