Під Ірпенем відбувся Кубок України з мотокросу
На мототрасі Спортивно-технічного клубу «Сона», що знаходиться між Ірпенем та Бучею, відбувся Фінал особисто-командного Кубку України з мотокросу 2021. Про це повідомив депутат Ірпінської міської ради Олександр Пащинський на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.
«Це були заключні змагання для нас цього сезону. Разом з цим на базі нашого клубу було проведено засідання членів правління Федерації мотоциклетного спорту України та засідання кросової комісії. Підвели підсумки року, обговорили важливі питання та плани на наступний період», – зазначив Олександр Пащинський і подякував команді Спортивно-технічного клубу «Сона», Федерації мотоциклетного спорту України, друзям та партнерам за плідну роботу та співпрацю.
Нагадаємо, перегони проходили у наступних класах: 50, 60, 85 см.куб, MX1/MX2, SC, Хобі MX2 та Хобі MX1, Ветеран, Квадро-діти, Жінки. У них взяли участь близько 200 спортсменів з різних куточків країни.









Всього комментарів: 0