Під Верховною Радою проходить мітинг за справедливу децентралізацію. Ірпінці відстоюють свій район
Сьогодні, 14 липня, під Верховною Радою проходить мітинг за справедливу децентралізацію, де беруть участь і мешканці Ірпеня, відстоюючи створення Ірпінського району, замість Бучанського.
Про це повідомляє в.о. міського голови Андрій Літвинов.
“Сьогодні Ірпінь, Васильків, Переяслав, Вишгород, Славутич та інші громади з різних областей України об‘єдналися в протесті проти незаконної децентралізації та не справедливого районування!” – пише Літвинов.
#СправедливаДецентралізація #ІрпінськийРайон
Опубліковано Андрієм Літвиновим Понеділок, 13 липня 2020 р.












Всього комментарів: 0