Працівників Бучанської міськради звільнили з полону
Працівників Бучанської міської ради звільнили. Про це повідомив журналіст Андрій Цаплієнко у своїму Telegram.
«Щойно ми отримали перевірену інформацію, що заручники, про захоплення яких ми повідомили сьогодні вранці, живі і здорові, їх відпустили і вони повернулись до своїх рідних», – написав Цаплієнко.








Всього комментарів: 0