Президент відзвітував про нові поставки тестів та засобів захисту від COVID-19 та вкотре закликав українців дотримуватись карантину
У традиційному відеозверненні Володимир Зеленський повідомив про прибуття нових медичних вантажів із засобами для боротьби з COVID-19.
Крім того, Глава держави розповів про важливі рішення, ухвалені на сьогоднішньому засіданні уряду. Зокрема, про щомісячну доплату в розмірі 500 гривень людям, старшим 80 років, а також виплату в цьому місяці 1 тисячі гривень тим громадянам, які мають пенсію менше 5 тисяч, і певним вразливим категоріям населення.
Президент висловив сподівання, що народні депутати найближчими днями проголосують за зміни до бюджету й не заберуть в українців цю підтримку.
https://www.facebook.com/president.gov.ua/videos/227644628586167/








Всього комментарів: 0