Шевченко, прапор, гімн: ірпінчани відзначили День єднання
Ірпінчани та гості міста відзначили День єднання. Про це пишуть в ірпінських групах.
Як зазначається, у центрі, біля пам’ятника Тарасу Шевченка, українці разом виконали Державний гімн України та підняли Державний прапор України.
Раніше ми писали, що у школах, ліцеях і закладах позашкільної освіти Ірпеня відзначали День єднання.
Нагадаємо, Володимир Зеленський привітав українців з Днем єднання. Президент зауважив, що “ми різні, різного віку, різної статі, з різних міст, регіонів, різних професій, різних талантів, різних знань, мов, релігій. Але об’єднує нас єдине бажання: жити в мирі, щасливо, однією родиною, з дітьми, з батьками. І на все це ми маємо повне право. Бо ми в себе вдома, ми в Україні”.









Всього комментарів: 0