Смітник посеред поля: Поліція Бучанщини викрила правопорушника з Немішаєвого
«Днями в одній із соціальних мереж небайдужий громадянин опублікував пост про те, що на полі поблизу селища Немішаєве невідомі жителі влаштували стихійне звалище сміття», – йдеться у повідомленні.
Правоохоронці оперативно встановили правопорушника. Ним виявився 61-річний житель селища. За фактом порушення державних стандартів, норм і правил благоустрою територій населених пунктів поліцейські склали протокол [ч. 1 ст. 152 КУпАП]. Зловмиснику загрожує штраф до 1360 гривень.








Всього комментарів: 0