Сьогодні всі маршрутні таксі у напрямку Ірпінь-Київ вийшли на свої маршрути
Вчора ускладнився рух автобусів – він був призупинений, у зв’язку із сильною ожеледцею. Особливо слизькою були дороги на Варшавці, Новоірпінській трасі та по Києву – їх не посипали.
Сьогодні зранку всі автобуси вийшли на маршрути. Ситуація вже краща, тому всі маршрути на Київ та з Києва в Ірпінь працюють.
Будьте обережні та уважні!








Всього комментарів: 0