«Спілкуймося українською»: у бібліотеці Ірпеня знову збереться розмовний клуб
У суботу, 10 вересня, в Ірпінській міській бібліотеці імені Максима Рильського відбудеться заняття розмовного клубу «Спілкуймося українською!». Про це повідомила директорка бібліотеки Олена Циганенко на своїй сторінці у Facebook
Як стало відомо, зустріч розпочнеться о 12:00.
Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у Telegram-каналі.








Всього комментарів: 0