Стало відомо де у Київській області працюють пункти обігріву: мапа
На Київщині створили інтерактивну мапу пунктів обігріву громадян. Про це повідомили у пресслужбі Василькіської міськради.
«З метою захисту населення від переохолодження під час погіршення погодних умов у Київській області створені пункти обігріву», – йдеться у повідомленні.
З адресами пунктів обігріву можливо ознайомитися за посиланням.
Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у Telegram-каналі.








Всього комментарів: 0