The Washington Post відкриває бюро в Києві
Американська газета Washington Post відкриває бюро в Києві, яке висвітлюватиме війну росії проти України та інші важливі події.
Бюро очолюватиме Ізабель Хуршудян (колишня кореспондентка московського бюро), а головним кореспондентом буде Макс Берак (колишній голова бюро Найробі), який працює в Україні вже два місяці.
У команді бюро працюватиме репортер Девід Штерн, а також кореспонденти і фотографи, які приїздитимуть до України на ротаційній основі.
Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у Telegram-каналі.
Джерело: babel.ua








Всього комментарів: 0