fbpx
Ukraine

У метро Києва назавжди зникнуть жетони

Monday, 03 February 2020 | 12:44

Останній день, коли за ним можна буде пройти в столичній підземці – це 31 березня. Вже 1 квітня прохід буде можливий тільки за электронним квитком (карткою). Про це повідомили на офіційній сторінці метрополітену.

На сторінці київської підземки повідомили, що якщо не плануєте залишити жетони собі на пам’ять, то використайте їх до 31 березня, адже вже 1 квітня зайти в метро можна буде тільки за qr – квитками.

Багатьох пасажирів хвилює питання, що ж стане з зеленими картками метро. Всі записані поїздки на картки можна буде використати до 31 березня 2021 року.

З 1 квітня вартість проїзних квитків становитиме:

– на 46 поїздок – 290 грн (студенти – 145 грн, школярі – 72,5 грн);
– з необмеженою кількістю – 1300 грн (студенти – 650 грн, школярі – 325 грн).

Також введуть проїзні на 24 години (100 грн), 48 годин (150 грн) і 72 години (200 грн).

А ось зелені картки метро перестануть поповняться і жетони вийдуть з ужитку.

Після цього моменту Київ повністю переходить на е-квиток, оператором якого визначено КП “ГІОЦ”. Уточнити детальну інформацію про роботу електронного квитка можна за телефоном 044 366 55 55 або на сайті метро.

До речі, такі звичні нам жетони з’явилися в київському метро лише два десятиліття тому, а в самому початку на станціях не було навіть турнікетів. Спочатку вхід у метро був тільки з паперовими квитками. Коли з’явилися турнікети, зайти можна було за 5-копійчаними монетами. Перші турнікети встановили у 1963 році на станції “Хрещатик”.

Monday, 12 October 2020
11:29

Володимир Зеленський: якщо не закінчу війну, потрібна інша людина

Володимир Зеленський майже не дає інтерв'ю українським ЗМІ, але під час своїх закордонних візитів погоджується на спілкування з місцевими ...

Wednesday, 27 November 2019
13:16

Новий голова КОДА звільнив свого заступника

Відповідне розпорядження 25 листопада підписав очільник Київської обласної державної адміністрації Олексій Чернишов. Звільнення ...

Wednesday, 14 April 2021
14:54

Локдаун продовжено! Київ залишається на карантині

Мер Києва Віталій Кличко повідомив про подовження суворих обмежувальних заходів у Києві до 30 квітня. Що важливо знати? Залишаться ...

Tuesday, 27 August 2019
17:30

Президент призначив нового начальника СБУ у Києві

27  серпня,  Володимир  Зеленський  призначив  Сергія Болдиря  на посаду начальника Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та ...