У Приірпінні – 66 нових випадків коронавірусної хвороби
За минулу добу в 66 жителів Приірпіння виявили коронавірусну хворобу. Водночас було зареєстровано одужання 12 людей. Про це інформує Київський обласний центр громадського здоров’я.
Згідно з повідомленням, 36 випадків COVID-19 зафіксовано в Ірпені (у т. ч. захворіли 3 дитини), 15 – у Бучі (1 дитина), 9 – у Коцюбинському, 5 – у Гостомелі та 1 – у Михайлівці-Рубежівці.
Видужали 6 гостомельців, 5 бучан і 1 житель Ворзеля.








Всього комментарів: 0