У селах Ірпінської громади пройшли новорічні свята: за порядком дивилася Мунварта
У селах Діброва і Козинці, а також в парку «Співоче поле» села Михайлівка-Рубежівка новорічно-різдвяні святкування, обійшлося без порушень громадського порядку. Про це повідомили у пресслужбі Муніципальної варти Ірпінської міської ради.
Як повідомляється, під час заходів запалили вогні на головній новорічній ялинці, провели розважальну програму для дітей та вручили солодкі подарунки.
«Приємно відмітити, що всі урочистості та події минули мирно, порушень порядку зафіксовано не було. Вітаємо жителів сіл Ірпінської громади зі святами! Хай множаться щастям, щирою любов’ю, гараздами та достатком ваші оселі, а зимові свята подарують радісний настрій та приємні зустрічі!» – йдеться у повідомленні Мунварти.








Всього комментарів: 0