В Ірпені нагородили переможців Чемпіонату з кіберспорту
В Ірпені нагородили переможців обласного чемпіонату з кіберспорту в дисциплінах Brawl Stars та CS:GO серед учнів пристоличного регіону. Про це повідомили у пресслужбі Управління освіти і науки Ірпінської міської ради.
«Від імені організаторів змагань Федерації кіберспорту України учасникам команди були вручені стильний аксесуар для геймерів – зручна кепка з фірмовим логотипом ігрового бренду Bloody та ігрові навушники Bloody G650S, – йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, що 10 січня 2022 року учні ІАЛ НУБіП України Артем Хаб’юк, Владислав Волошенко та Ігор Ковальчук вибороли І місце у турнірі Brawl Stars та CS:GO серед учнів Київської області.









Всього комментарів: 0