В Ірпені відкрились ще два супермаркети «АТБ»
В Ірпені відкрились ще два супермаркети «АТБ» на вул. Соборній та вул. Центральній. Про це повідомив Ірпінський міський голова Олександр Маркушин у Telegram – відео.
«Крок за кроком в Ірпені «оживає» бізнес. Закликаю всіх наших підприємців робити те саме – повертатися і відновлювати роботу. Адже щодня все більше мешканців Ірпеня повертаються до своїх домівок і потребують ваших послуг. Ми у свою чергу робимо і будемо робити все можливе, щоб вас підтримати і вам допомогти» , – зазначив очільник міста.
Нагадаємо, завтра в Ірпені на вул. Шевченка відбудеться ярмарок.
Термінові і важливі повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у Telegram-каналі.








Всього комментарів: 0