В Ірпені запустили телеграм-бот «Стоп COVID Ірпінь»
В Ірпені запустили телеграм-бот під назвою «Стоп COVID Ірпінь» @CovidIrpin_bot, він призначений для повідомлення органів порядку про правопорушення режиму карантину. Скарги передаються абсолютно анонімно.
«Якщо ти побачив людину, магазин, державна установа, які порушують правила надзвичайної ситуації, просто розкажи мені про це і я передам дані в органи порядку» – пишеться в самому додатку
Можливо, завдяки такому функціоналу, ірпенці зможуть попередити про жорсткі порушення карантинного режиму.
Найважливіші новини у Telegram-каналі. Підписуйтесь щоб знати першими!








Всього комментарів: 0