В Ірпінь повернулося понад 60% містян
В Ірпінь повернулося 61% містян, 19% приїздили, але знову поїхали, пише ITV.
«Це результати опитування на телеграм-каналі. Також 14% з опитаних вирішили повернутися у своє місто лише після закінчення війни, 3% – нікуди не виїжджали, ще 3% – взагалі не планують повертатися», – йдеться у повідомленні.
У голосуванні взяли участь понад 3700 підписників.
Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у Telegram-каналі.








Всього комментарів: 0