В Ірпінській лікарні готують ще 60 ліжок для пацієнтів з COVID-19
В Ірпінській центральній лікарні реорганізовують терапевтичний корпус для лікування пацієнтів з коронавірусом.
На першому поверсі вже розміщено 20 ліжок, ще 40 облаштують на другому.
До усіх ліжок підведений кисень. А щоб бути незалежними від кисневих заводів і мати безперебійне постачання кисню, придбають ще два кисневі генератори та збудують свою кисневу станцію.








Всього комментарів: 0