В ірпінському мікрорайоні СМУ висадили липи
В ірпінському мікрорайоні СМУ на вулиці Северинівській висадили липи. Про це повідомила депутатка Ірпінської міської ради Оксана Нечитайло на своїй сторінці у Facebook.
«На вулиці Северинівській в дворах старого житлового фонду поступово оновлюються прибудинкові території. І, звичайно, окрасою благоустрою зони є нові зелені насадження, адже деякий сухостій і аварійні дерева були зрізані, а пеньки викорінені», – написала депутатка.
Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у Telegram-каналі.








Всього комментарів: 0