В Університеті ДФС України відзначили День юриста. На свято завітав Іво Бобул
В Університеті державної фіскальної служби України відсвяткували День юриста та 26 річницю створення Навчально-наукового інституту права. Про це повідомили у пресслужбі вишу.
Свято відвідали заступник директора Департаменту міжнародних фінансових проєктів Міністерства фінансів України Олена Михайлова, генеральний директор директорату європейської інтеграції, бюджетування та узгодження політик Міністерства освіти і науки України Олександр Пижов, заступниця голови Київської обласної ради Тетяна Семенова, перший заступник голови Ірпінської міської рада Андрій Кравчук, голова Бучанської районної державної адміністрації Микола Ляшенко та директор Київської спеціалізованої школи № 210 Дмитро Ламза.
Під час урочистостей відбулася посвята у студенти першокурсників ННІ права. Так, за традицією, 167 юнаків і дівчат студенти повинні були з однієї символічної миски куштували смачну кашу, яку для них приготував студентський актив інституту.
Крім цього, працівників інституту нагороджували грамотами Верховної Ради України, подяками Мінфіну, Міносвіти та Союзу юристів України, відзнаками облдержадміністрації, облради, РДА та Ірпінської міської ради.
Привітати присутніх завітав народний артист України Іво Бобул.
Нагадаємо, 6 жовтня 2021 року Кабінет Міністрів України реорганізував Університет державної фіскальної служби України шляхом приєднання до новоствореного Державного податкового університету.













Всього комментарів: 0