Відсьогодні Київська область у «жовтій» зоні: що можна
Майже 2 місяці Київська область перебувала в «червоній» зоні епідемічної небезпеки. Проте, за рішенням Державної комісії з питань ТЕБ і НС, вже відсьогодні повертається до «жовтої».
За словами голови КОДА Василя Володіна, ситуація з пандемією коронавірусу в області стабілізувалась. Втім, як наголошує керівник обласної адміністрації, важливість вакцинації залишається незмінною.
В межах «жовтого» рівня заборонено:
- Відвідування закладів освіти, якщо на самоізоляції перебуває більш як 50% учнів та співробітників;
- Робота закладів освіти, в яких вакциновано менше 100% персоналу;
- Проведення масових заходів;
- Робота кінотеатрів, театрів та інших закладів культури;
- Робота закладів громадського харчування (окрім роботи на винос та доставки);
- Робота спортзалів, басейнів;
- Діяльність закладів з розміщення (крім готелів, санаторних і соціальних закладів);
- Міжобласні та міжнародні перевезення.
Однак, ці обмеження не будуть застосовуватись до всіх працівників і відвідувачів, які мають один із документів:
- «жовтий» COVID-сертифікат або паперову довідку 063-О (чинні 30 днів);
- «зелений» COVID-сертифікат (чинний 365 днів);
- міжнародне свідоцтво про вакцинацію (чинне 365 днів);
- іноземний COVID-сертифікат про щеплення вакцинами, дозволеними ВООЗ (чинний 365 днів);
- негативний результат ПЛР або експрес-тесту на визначення антигена (чинний 72 години).
- сертифікат про одужання від COVID-19 (чинний 105 днів із дати встановлення діагнозу).








Всього комментарів: 0