Волонтери «Добробату» допомогли демонтувати залишки зруйнованого будинку в Ірпені (фото)
Волонтери Київського допомогли одинокій жіночці демонтувати залишки її зруйнованого будинку в Ірпені. Про це повідомили у пресслужбі організації.
«Це був дуже виснажливий день, але такий приємний результат! Добробатівці сьогодні були на висоті, дуже добре попрацювали і зробили велику справу! Дякуємо всім, хто допомагає! Разом ми непереможні», – йдеться у повідомленні.
Раніше ми писали, що Ірпінь потребує гуманітарної допомоги.
Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у Telegram-каналі.








Всього комментарів: 0