Заклади освіти Ірпінської громади відновлюють навчання в очному та змішаному форматах
З 22 листопада, заклади освіти Ірпінської міської територіальної громади відновлюють навчання в очному та змішаному форматах. Про це повідомили в Управлінні освіти і науки Ірпінської міської ради.
Як стало відомо, відповідне рішення було прийнято оперативним штабом Ради оборони Київської області.
«Про будь-які зміни в організації освітнього процесу буде поінформовано додатково. Закликаємо вас не нехтувати сигналами повітряної тривоги та правилами безпеки. Бережіть себе та близьких», – додають у пресслужбі.
Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у Telegram-каналі.








Всього комментарів: 0