Минулої доби в Ірпені зафіксували 3 ковід-хворих
26 грудня 2021 року в Ірпінській МТГ підтвердили 3 випадків захворювань на коронавірусну хворобу COVID-19. Про це повідомили у пресслужбі Київської обласної державної адміністрації.
За даними відомства, за минулу добу в Бучанському районі захворіло 33 особи, серед них 1 дитина. Зокрема, ситуація така: Бучанська ОТГ – 3 (смт. Бабинці), Бородянська ОТГ– 5 (смт. Бородянка – 4, с. Дружня – 1), Гостомельська ОТГ – 1 (с. Горенка), Коцюбинська ОТГ – 2 (смт. Коцюбинське), Білогородська ОТГ – 2 (с. Білогородка), Вишнева ОТГ – 2 (м. Вишневе), Борщагівська ОТГ– 10, з них 1 дитина (с. Софіївська Борщагівка – 6 ( з них 1 дитина), с. Петропавлівська Борщагівка – 1, с. Чайки – 2, с. Мощун – 1 ), Дмитрівська ОТГ – 3 ( с. Дмитрівка – 1, с. Шпитьки – 2 ), Пісківська ОТГ – 2 (с. Пісківка).
Як зазначається, загалом у Київській області захворіло 131 людина, серед них 7 дітей, 11 хворих госпіталізовано, а 120 перебувають вдома на амбулаторному лікуванні. За минулу добу одужало 168 осіб, серед них 17 дітей. У Бучанському районі одужало 26 осіб, серед них 1 дитина.
Повідомлень про летальні випадки від COVID-19 не надходило.








Всього комментарів: 0