В Ірпені продовжили посилений карантин
Про це повідомляє Ірпінська міська рада за результатами позачергового засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС .
Карантин в Ірпені продовжено до 30 квітня, але з певними змінами.
- Дозволено роботу продовольчих ярмарків
- Дозволено роботу літніх майданчиків біля закладів харчування з заповненістю 50%
- Відкрито мангальні зони в парках, скверах та набережній.










Всього комментарів: 0