fbpx
News, Slider, Ukraine

Як після свят повернутися до нормального життя. Поради медика

Tuesday, 04 January 2022 | 16:00

Переїдання, алкогольна інтоксикація, недосип, які виникають внаслідок активних святкувань, негативно позначаються на людському організмі. Керівник Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва Анатолій Вершигора в ефірі «Українського радіо»  розповів як мінімізувати наслідки святкування для свого організму після Нового року та як підготуватися до подальших зимових свят.

За словами медика, новорічні свята у столиці пройшли відносно спокійно. На чергування виходила та ж кількість бригад і вдень і вночі, що й завжди, але викликів було на 20% менше. Вершигора також зазначає, що знизилась кількість травмувань та отруєнь алкоголем під час свята: «думаю, що у наших громадян додалося здорового глузду».

Однак наслідки щедрих святкових столів – хоч і не завжди привід звертатися до екстреної медичної допомоги, все одно не є сприятливими для нашого здоров’я. Медик радить після свят трошки розвантажити організм від їжі.

«Треба сісти на невеличку дієту, не вживати обтяжливої жирної їжі, алкоголю, більше пити води, додавати вітаміни», – говорить Анатолій Вершигора.

Також кілька порад від медика як вивести алкоголь. «Кому в цьому допомагає мінеральна вода, кому напої з ортофосфорною кислотою, такі як кола, кому кефіри, кому просто розсол, а кому огірочки та квашена капуста. Думаю, в кожного є свій рецепт, який базується на життєвому досвіді. Головне – треба пити побільше води для того, щоб вивести продукти інтоксикації. Також треба вживати вітаміни: лимон, чай».

Ще Анатолій Вершигора радить прогулянки на свіжому повітрі. Оскільки січень багатий на свята, лікар дав ще кілька порад не лише як мінімізувати наслідки тих, що вже пройшли, а й як підготуватися до прийдешніх.

«Не потрібно зловживати їжею, навпаки, треба зменшити страви, у яких багато майонезу – бажано, щоб це була легка їжа, яка швидко засвоюється. Також варто пити один і той же алкоголь протягом вечора. У кожного є свій життєвий досвід, і він хоче провести свято без неприємностей», – зазначає медик.

На останок Анатолій Вершигора поділився своїм рецептом, як після свят входити у звичний робочий ритм.

«Моє життя – це 24 години на добу на роботі, тому мені не дуже складно увійти в роботу після свят. Але перше, з чим починаю свій день – це чашка кави»,- зазначає медик.

Джерело: suspilne.media

 

Wednesday, 24 April 2024
9:03

Мікроавтобус «Mercedes», дрони, генератор: ірпінські благодійники передали допомогу на запорізький напрямок

23 квітня голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк, депутати Ірпінської міської ради Антон Головенко та Олександр Пащинський ...

Sunday, 08 May 2022
11:04

I Still Wonder If My Russophobia Is Enough: a Ukrainian Woman About the Occupation of Irpin Region

{:uk}Представниця Міжнародного фонду «Відродження» поділилася відчуттями та думками, щодо приходу руського міра на Приірпіння, які останніми ...

Wednesday, 13 October 2021
18:20

В Управлінні туризму склали список місць Київщини обов’язкових для відвідин

Напередодні довгих вихідних, Управління туризму Київської обласної державної адміністрації підготувало підбірку кращих фотолокацій регіону. ...

Friday, 17 June 2022
10:20

HANAMI restaurant & bar Sells Stickers, and the Funds are Transferred to the Armed Forces

{:uk}В HANAMI restaurant & bar продають наліпки, а кошти перераховують ЗСУ. Про це повідомили у пресслужбі закладу на своїй сторінці у ...