В Михайлівці-Рубежівці встановили новий трансформатор
В Михайлівці-Рубежівці встановили новий розвантажувальний трансформатор. Про це повідомили у пресслужбі ДТЕК Київські регіональні електромережі.
«Приєднуємо до електромережі нових клієнтів у Михайлівці-Рубежівці. Для цього ми збудували понад 1 км лінії 0,4 кВ та встановили новий розвантажувальний трансформатор. Ми створюємо інфраструктуру для розвитку регіону. Розвиваючи електромережі, ми розвиваємо Київську область», – зазначається у повідомленні.








Всього комментарів: 0