fbpx

Скорпіон

У Скорпіона сильний характер -неабияка воля, велика впевненість у собі, рішучість, схильність до боротьби за місце під сонцем, мстивість, нещадність до ворогів. Скорпіон вельми дратівливий, не любить комусь підкорятися і наділений духом суперництва. Він сповнений почуття власної гідності і знає собі ціну. Схильний боротися з оточенням, у хвилину гніву може бути дуже жорстокий. Загалом манера його поведінки стримана. Психологічно доволі перейнятливий, чуттєвий, сором’язливий, цікавиться музикою й танцями. Енергійний, надзвичайно впертий, часто діє усупереч обставинам чи іншим людям.

Любить азарт, емоційну напругу і гострі відчуття. Навчиться поводитися з холодною і вогнепальною зброєю чи якогось виду рукопашної боротьби. Скорпіони вміло діють за лаштунками, далі від чужих очей, підозріливі, здатні на сумнівні і ганебні вчинки. Вони схильні до сарказму, їм подобається критикувати щось чи когось, і це їм непогано вдається. Вони прекрасні психологи, добре знають людей, помічають їхні слабкі й сильні сторони, мають чудову інтуїцію. Люблять перевіряти людей на психологічну стійкість. Можуть категорично не любити інших за якісь недоліки.

Мають допитливий розум, цікавляться усіма видами духовного і психічного знання. Чуттєві й досить непостійні. Тяжіють до різноманітних зв’язків з нечистими на руку людьми. Одначе Скорпіон – знак духовного відродження і його представники з часом позбавляються багатьох своїх недоліків. Для здоров’я Скорпіона корисне життя біля води. У ранній період життя він може втратити батька чи вчителя. Його темперамент відрізняється від темпераменту партнера по шлюбу. Його життя так чи інак буде пов’язане з простими людьми, що представляють низи суспільства.