fbpx

Стрілець

Стрілець – це правопорядок, релігія, філософія, ідеологія і культура. Він також представляє далекі краї, закордон і подорожі (функції Юпітера). Так чи інакше ці сторони життя будуть обов’язково відображені у долі представників цього сузір’я. Стрільці зазвичай мають добре здоров’я і життєрадісний, досить веселий характер. Їм властиві дружелюбність, товариськість, прямолінійність, щирість і правдивість. На Стрільців не можна ображатися, оскільки вони абсолютно не злобні, вони не розуміють, що їх досить різкі й ексцентричні репліки можуть зачепити і образити інших. Вони можуть здатися трішки різкими і нетактовними, але у них немає поганих намірів, вони навіть щиро вважають себе хорошими дипломатами.

Вони добропорядні, розважливі й справедливі. Їх характер – діяльний, підприємливий, імпульсивний і благородний. Можна відзначити впевненість у собі, честолюбство, надійність, чесність і принциповість. Сильна воля, хоробрість, непохитність, рішучість або войовничість також властиві Стрільцю.

Стрільці дуже хвилюються через положення в суспільстві. Їм хочеться справляти хороше, сильне враження, вони жадають залишити щось після себе. Вони вміють узагальнювати різноманітні чинники, мають філософську точку зору на життя, наділені талантом вчити інших, бути хорошими наставниками. Представників цього знака поважають, вони популярні, їх шанують освічені, релігійні і шляхетні люди.

Настрій Стрільцеві можна зіпсувати фамільярністю, зловживанням їх доброти, а також проявом влади над ними. Вони готові боротися за себе, їх притягує ризик і небезпека, вони вміють захистити себе.

Стрільці – хороші керівники, незалежні, здатні перемагати, не люблять бути підлеглими. Вони винахідливі, можуть знати медицину, розумітися в законах і у Святому Письмі, бути релігійними діячами. Вони мають високу життєву мету, здатні до жертовності і не терплять лицемірства. Їм важко робити кілька справ одночасно. Стрільці мають здатність до узагальнення (синтезу). Їхні аналітичні можливості слабкі – вони можуть упускати важливі деталі і губитися у дрібницях. Вони знаходять щастя у далеких землях, за кордоном. Багато хто заздрить їхнім досягненням. Передбачаються сварки в сім’ї і втрата грошей.