ГОРОСКОП

Тілець

21 квітня - 20 травня

Гороскоп на 05 Грудня 2019

У першій половині дня ти отримаєш важливу інформацію про плани конкурентів. Не сумнівайся в своїх силах і приймай швидкі рішення. У другій половині дня твої партнери можуть відмовитися від своїх зобов'язань. Прояви наполегливість і жорсткість, щоб досягти потрібного рішення. Увечері намагайся не провокувати конфліктів із партнером.

Про знак

Тільці мають благородний і незалежний характер. Маючи силу, вони, як не дивно, не поспішають її використовувати, чекаючи на найкращу нагоду, але частенько упускаючи її. Наполеглива праця, а не везіння, сталість, а не порив – ось ключ до успіху в житті Тільців.

У рішеннях, як і у вчинках, Тільці зазвичай неквапливі. Добре, якщо у них є можливість розмірковувати на самоті – люди цього знаку не піддаються прямому сторонньому впливу, але іноді приймають чужі думки за свої.

Тільці зазвичай ласкаві, але у проявах своєї доброти бувають неспритні, до того ж надмірно наполегливі. Крім того, вони іноді занадто вперто нав’язують оточуючим свою думку, не нехтують і іншими способами впливу на людей. БрехнюТільці ненавидять, але іноді все ж таки вдаються до неї, причому, як правило, їх слова вселяють довіру.

Тільці прагнуть заслужити повагу і захоплення оточуючих, тому уважні до свого одягу, прагнуть виглядати якомога процвітаючими, хоча такими можуть і не бути.

У своїх цілях і прихильностях Тільці постійні. Вони здатні відкласти реалізацію задуманого, але ніколи не забувають про свої плани. Друзів Тільці зазвичай завойовують в юності, коли їх характер особливо гнучкий, але зберігають на все життя.

Тільцям зазвичай не властиві жорстокість і жадоба помсти, але вони не прощають обману і зради, довго і болісно переживаючи образу.

Жінки -Тільці надзвичайно сильні духом, але ведуть себе м’яко; їм властиві ніжна наполегливість, а не агресивна впертість. Доводити свою перевагу, навіть відчуваючи її, вони не будуть: повна впевненість у тому, що настане момент, коли це стане очевидним, допомагає їм терпляче чекати – деколи все життя.

Чоловіки -Тільці незбагненним чином поєднують свій спокій і розсудливість з романтичністю і сентиментальністю. Вони схильні домінувати в сім’ї, і, спокійно підкоряючись вимогам начальника на роботі, будуть ігнорувати прохання дружини зі своєю звичайною упертістю.