fbpx

Терези

Люди, що народилися під цим знаком, скромні, чарівні і доброзичливі. Вони не ображаються через дрібниці і намагаються не завдавати болю близьким, прагнення та бажання яких здатні вгадувати завдяки надзвичайно розвиненій інтуїції. Здатність Терезів передбачати майбутнє вражаюча, особливо в поєднанні з їх легким, не потьмареним містичними передчуттями характером. Вони здаються щасливими і веселими, завжди відкритими для спілкування, проте натура Терезів суперечлива, і в деякі періоди життя вони перетворюються на справжніх чудовиськ.

Темна сторона Терезів настільки ж неприваблива, наскільки приваблива світла частина їх особи. Стаючи часом примхливими, нервовими і просто злими, люди цього знаку ризикують втратити друзів, які звикли бачити їх зовсім іншими.

Непостійні Терези і в способі життя: активність і невтомність змінюється періодами повної апатії, коли ніщо не в змозі їх зацікавити або захопити. Виняток становлять, мабуть, книги: читати Терези люблять завжди, причому, завдяки унікальному умінню концентруватися, навіть від знайомства зі складними науковими працями отримують величезне задоволення.

Терези, що знають про непостійність свого характеру, намагаються раціонально підходити до життя і приймати зважені рішення, проте часто, самі того не підозрюючи, потрапляють під вплив навколишніх, і здійснюють вчинки, яких від них чекають інші. Чого Терезам не вистачає – так це вміння довіряти власної інтуїції. Навчившись цьому, вони зможуть уникати багатьох важливих помилок.

Терези-чоловіки дуже щедрі як на гроші, так і на поради, яким далеко не всі можуть послідувати: спираючись на логіку і холодний розрахунок, наші герої нехтують людською психологією, як малозначимим чинником. До речі, свої побажання вони часто висловлюють у критичній формі, забуваючи, як важлива для інших дружня підтримка. Бачачи помилки інших, Терези не помічають власних і часто можуть здатися занадто черствими і без підстав самовдоволеними.

Терези-жінки, при всьому своєму зачаруванні, наділені деякими типово чоловічими рисами і прекрасно про це знають. За чарівністю і легким характером дам – Терезів майже напевно буде ховатися тверда, якщо не сувора вдача. Втім, жінки-Терези намагаються не показувати своєї зверхності над іншими, тому у спілкуванні вони милі і приємні.