fbpx
ГОРОСКОП

Водолій

21 січня - 20 лютого

Про знак

Стихія повітря визначає значну розумову активність. Водолії, як правило, легко навчаються, мають здібності до літератури, широкий світогляд, люблять давню історію, філософію, містику й астрологію. Вони прагнуть перебудувати суспільство, щоб поліпшити життя народу, дуже ідеалістичні. Цікавляться політичними подіями, що відбуваються у світі. Вони спрямовані у майбутнє і живуть його очікуванням. Балакучі, прагнуть повної особистої свободи, дещо ексцентричні і не завжди зрозумілі оточенню. Це доволі щедрі й добрі люди, які не нав’язують своє товариство іншим. У них винахідливий розум, вони новатори. Планета-управителька Уран також робить їх бунтівниками, які раніше за всіх відчувають, що деякі правила і закони застаріли і їх потрібно викорінити.

Дружелюбність, сумирність, співчутливість, здатність піти на жертву заради товариша – якості, теж пов’язані з Водолієм. Вони виявляють нерішучість, якщо стають лідерами в якійсь справі. Люблять спорт і розваги, бути на природі й подорожувати. Проте вони, як правило, потребують поліпшення психологічної стійкості і можуть мати таємні гріховні пристрасті. Також Водолії люблять дивувати оточуючих своєю незвичайною поведінкою, ексцентричними вчинками.

Водолії обожнюють таємниці, їм подобається пізнавати нових, цікавих людей. Вони дуже волелюбні, тому не варто претендувати на роль єдиного друга. Водолії – оригінальні, смішні, незалежні, дипломатичні, проникливі, боязкі і ніжні. Їм просто необхідно постійно знаходитися в суспільстві, хоча іноді і трапляються періоди, коли їм хочеться побути на самоті.

Водолії аналізують все і всіх. Можуть ставити прямі, іноді безтактні питання, докопуючись до суті. Якщо вони виявляють, що ребус (або внутрішній світ людини, наприклад) був занадто простим, трішки засмучуються і вирушають на пошуки чогось цікавішого.

Водолії досить стабільні у дружніх відносинах. Вони встановлюють міцний зв’язок тільки з деякими людьми, переводячи їх у розряд друзів, а всі інші так і залишаються просто хорошими знайомими, з якими іноді можна повеселитися і поспілкуватися.

Якщо за справу береться Водолій, то можна бути впевненим, що все буде зроблено з наполегливістю, фантазією і доведено до кінця. Планета-управитель Сатурн дарує Водолію здатність структурувати інформацію, довго працювати в одному напрямку, а Уран – розуміння, інтерес до незвичайного, вміння діяти радикально. Представники цього знаку відкриті, готові йти на діалог, поважають думку інших, але майже завжди поступають на свій розсуд, оскільки їх дуже важко переконати в чомусь.

Здоров’я у них слабше, ніж у інших людей. Отримують мало щастя від своїх дітей.