fbpx

Лев

Леви відрізняються лінивою силою і величезною амбітністю. Прагнення досягти вершин в усьому переслідує Левів все життя, однак знаходить реалізацію швидше в очікуванні благ від долі, ніж в активній боротьбі за них; коли успіх нарешті знаходить Лева, він приймає це як належне.

На навколишніх Леви зазвичай дивляться зверхньо, але на будь-яку критику на свою адресу реагують гостро і болісно. Справа в тому, що «піддані» цього знаку просто не бачать поруч із собою людей, які були б гідні оцінювати їхні вчинки.
Леви зазвичай мають багато знайомих, але далеко не до всіх з них відчувають теплі почуття – вони дуже часто оточують себе корисними (або потенційно корисними) людьми, ігноруючи їхні особисті гідності. Часом Леви самі шкодують про подібні знайомства, але ведуть себе, як і раніше. Взагалі, умінням чого б то не було вчитися на власних помилках Леви не наділені зовсім: всі перемоги вони пояснюють власними заслугами, а ось причиною невдач завжди вважають мінливості долі.

Люди, що народилися під знаком Лева, як правило, невиправно матеріалістичні: вони оцінюють тільки реальні блага і прагнуть саме до них.

Леви-чоловіки на подив легко захоплюються як жінками, так і новими ідеями. Марнославство їх воістину безмежне, причому ускладнюється ще й досконалою нездатністю до здорової конкуренції: лінуючись вступити в бій з противником, Леви біжать з поля бою. З цієї причини діти Львів часто ростуть без батьків.

Жінки-Леви зазвичай мають багато шанувальників і трепетно зберігають пам’ять про кожного з них. Вони незвичайно активні, і наділені від природи даром встигати все: відмінно вести будинок, будувати блискучу кар’єру, головувати у світському житті. Варто відзначити, що дами, народженим під цим знаком, часто стають подружжям багатих людей, але причина цього не в холодній обачності; просто їм значно легше полюбити успішну людину, що відбулася, ніж, наприклад, бідну, але перспективну.