fbpx
ГОРОСКОП

Рак

22 червня - 22 липня

Гороскоп на 26 Лютого 2021

Цей день буде насичений великою кількістю важливих справ. Не варто братися за все і відразу, розподіли свої сили. У другій половині дня використовуй свої жіночі чари на переговорах, щоб досягти бажаного результату. Керівник може не стримати даної тобі обіцянки. Увечері обов'язково потрібно зайнятися духовною роботою та енергетичними практиками.

Про знак

Люди, що народилися під цим знаком, відрізняються особливою чутливістю – навіть мимохіть вимовлене недобре слово здатне повергнути їх у депресію; при цьому Рак має досить сильної внутрішньої енергії, і можна не сумніватися, що його пригнічений стан швидко передасться навколишнім. Але не варто уявляти Рака постійним меланхоліком, щомиті страждають від недосконалості світу – посміятися він теж любить і почуттям гумору наділений досить непоганим.

Життя Рака являє собою періоди злетів і падінь, що чергуються, при цьому навіть при найсприятливіших обставинах люди цього знаку іноді воліють відступити і скористатися затишшям, щоб перепочити. Вони беруть не напором, а хитрістю, не агресивним наступом, а змором.

Рак володіє благородством і безкорисливістю, але проявляє ці якості надзвичайно рідко, тому багатьом здається самозакоханим егоїстом. Рак дійсно високої думки про власну персону, тому, опинившись в центрі уваги, веде себе невимушено. Рак любить шану і славу, але сприймає їх як належне. Рак віддає перевагу тихому сімейному життю, а не яскравому світському; буває щедрий з близькими і скупий з чужими. Це твердження стосується не тільки грошей, але і прояву почуттів.

Раки-чоловіки вирізняються прагненням до накопичення і прагнуть максимально комфортно влаштуватися в навколишньому світі, забезпечивши заодно і гарний запас на «чорний день». При першому враженні такі люди здаються скупими, але справа швидше в тому, що вони намагаються бути максимально раціональними у витратах, вважаючи за краще довгострокові вкладення. Чоловік-Рак не буде розтрачувати сили по дрібницях, рідко викладається по максимуму, але поставлених цілей все ж домагається.

Жінки-Раки здаються м’якими і врівноваженими, але їх настрій дуже сильно залежить від оточуючих. Для народжених під цим знаком важлива підтримка близьких і схвалення друзів. Вони відмінні матері і вірні дружини, крім того, поняття «жіноча дружба» для них – далеко не порожній звук.