fbpx

Рак

Люди, що народилися під цим знаком, відрізняються особливою чутливістю – навіть мимохіть вимовлене недобре слово здатне повергнути їх у депресію; при цьому Рак має досить сильної внутрішньої енергії, і можна не сумніватися, що його пригнічений стан швидко передасться навколишнім. Але не варто уявляти Рака постійним меланхоліком, щомиті страждають від недосконалості світу – посміятися він теж любить і почуттям гумору наділений досить непоганим.

Життя Рака являє собою періоди злетів і падінь, що чергуються, при цьому навіть при найсприятливіших обставинах люди цього знаку іноді воліють відступити і скористатися затишшям, щоб перепочити. Вони беруть не напором, а хитрістю, не агресивним наступом, а змором.

Рак володіє благородством і безкорисливістю, але проявляє ці якості надзвичайно рідко, тому багатьом здається самозакоханим егоїстом. Рак дійсно високої думки про власну персону, тому, опинившись в центрі уваги, веде себе невимушено. Рак любить шану і славу, але сприймає їх як належне. Рак віддає перевагу тихому сімейному життю, а не яскравому світському; буває щедрий з близькими і скупий з чужими. Це твердження стосується не тільки грошей, але і прояву почуттів.

Раки-чоловіки вирізняються прагненням до накопичення і прагнуть максимально комфортно влаштуватися в навколишньому світі, забезпечивши заодно і гарний запас на «чорний день». При першому враженні такі люди здаються скупими, але справа швидше в тому, що вони намагаються бути максимально раціональними у витратах, вважаючи за краще довгострокові вкладення. Чоловік-Рак не буде розтрачувати сили по дрібницях, рідко викладається по максимуму, але поставлених цілей все ж домагається.

Жінки-Раки здаються м’якими і врівноваженими, але їх настрій дуже сильно залежить від оточуючих. Для народжених під цим знаком важлива підтримка близьких і схвалення друзів. Вони відмінні матері і вірні дружини, крім того, поняття «жіноча дружба» для них – далеко не порожній звук.